w tym tygodniu   weekend  

wczoraj

19:00Czwartek
22 Luty 2018

Meskalina, Poznań

LOR, Tolstoys, Norbert Kristof pres. by New kids from the Bloc

grają: Lor (PL) Tolstoys (SK) Norbert Kristof (HU)

19:00Czwartek
22 Luty 2018

Szpitalna 1, Kraków

SALK i Jabłonka na Szpitalnej 1 + afterparty

20

grają: Salk, Jabłonka

20:00Czwartek
22 Luty 2018

K 55, Warszawa

Burning Bass #13: Subroot

grają: Jah Love Soundsystem SingleDread Holera Soundsystem

22:00Czwartek
22 Luty 2018

Projekt LAB, Poznań

Techniküm: Technokracja

0/10

grają: Potocki, no_contact, Zariush

22:22Czwartek
22 Luty 2018

Ziemia, Gdańsk

Ziemia Parzy!

0

grają: Zosia i Grześ

22:30Czwartek
22 Luty 2018

Szpitalna 1, Kraków

Klub AA - Anonimowi Ambientoholicy / Syrena LIVE - premiera

0

grają: Syrena, Fonix

do góry

dzisiaj

16:00Piątek
23 Luty 2018

Schron, Poznań

Uczymy grać z Maszyn by Soundcheck Sessions

grają: Piotr Bejnar / Soundcheck Sessions / Rave Novak / patch.audio / Be Kolektiv

21:00Piątek
23 Luty 2018

Smolna, Warszawa

Smolna: Pete Tong

40/50 zł

grają: Pete Tong

21:00Piątek
23 Luty 2018

Serce, Kraków

Rosalie.

grają: Rosalie.

21:00Piątek
23 Luty 2018

Wtedy, Sopot

Objawienie w toalecie wtedy

wstęp wolny od 24 lat Obowiązuje selekcja

grają: BrainWash

22:00Piątek
23 Luty 2018

Sfinks700, Sopot

Hacked Headz: The Upbeats

grają: The Upbeats [Vision Recordings / Blackout Rec] Twin Prix [3city] ZENon [Lodz/Drumatic] Snake [Pralnia Elektroniczna / Poznań] Sick[Lodz/Bassline] Jinx[3city/Breaky Vibes] Potocki / Panic System [Pralnia Elektroniczna / Poznań] MAD /Cannabeatz/ + Wiosna Wiosnowska + RDW DIA Tuse Tuse Peep & JJ Esba Azbest Potop Denar

22:00Piątek
23 Luty 2018

K 55, Warszawa

K55 | PARA DISCO w/Anton Klint (Sweden)

grają: Anton Klint, Artur8, Newborn Jr., Adam Sadam

22:00Piątek
23 Luty 2018

Hydrozagadka, Warszawa

Szkolna Dyskoteka - Spice Girls are Back // Hydrozagadka

10/15 PLN

grają: H.ENRY JAMES, Full Tandeta, PTFM

22:00Piątek
23 Luty 2018

INQbator Klub, Katowice

Sound w/Friends

5 pln

grają: 105L , G.Zenker

22:00Piątek
23 Luty 2018

Plebiscytowa 5, Katowice

Charismatic

15 PLN

grają: Sir Ulik (Luzztro), Jan Łuczywek, Bartek Skiba

22:00Piątek
23 Luty 2018

Szpitalna 1, Kraków

Working Class Hero: Errorsmith (PAN), We Will Fail live

20/25

grają: Errorsmith, We Will Fail live, Chino live, Møzaika, Rusałka, Chrono Bross, ISNT, VTSS, Olivia

23:00Piątek
23 Luty 2018

Projekt LAB, Poznań

Dub System #5 Tetra Hydro K Live! Rise up! Sound System

grają: Tetra Hydro K (Francja) Moony (Poznań) Caveman Dub (Poznań)

23:00Piątek
23 Luty 2018

Das Lokal, Wrocław

Daslo pres. Dj Bone [Subject Detroit]

grają: DJ Bone [ Subject Detroit] Mainliner [ Audio City] Naphta [ Studio Barnhus] Tryptaminee [K-Hole Trax / regime]

23:00Piątek
23 Luty 2018

Święta Krowa, Kraków

RAVE ALARM #40 Hakke in Krake

15 zł

grają: SYNTHETIC VISION (Rave Alarm), ROOTSHOT (Rave Alarm), DJ RAVELAND (Rave Alarm), VIRTUAL GEISHA (Trips for The Lonely Hearted, Święta Krowa), TEKNOCIZIAK (Candyflip, FUNstacja.pl)

23:00Piątek
23 Luty 2018

Jasna 1, Warszawa

ILIAN TAPE Showcase: Zenker Brothers/ Andrea/ Stenny/ Skee Mask

grają: Zenker Brothers, Andrea, Stenny, Skee Mask, dype

23:00Piątek
23 Luty 2018

Ziemia, Gdańsk

Podziemia: Eltron, Radek Cyman

10

grają: Eltron John, Radek Cyman

23:00Piątek
23 Luty 2018

Tama, Poznań

Tylko Polskie Techno #2

grają: Truant Vacos Leon Kemot Passon

23:30Piątek
23 Luty 2018

Prozak 2.0, Kraków

ONE MAN SHOW: Deas all night long

grają: Deas

do góry

jutro

21:00Sobota
24 Luty 2018

Wtedy, Sopot

Tribute to 2pac

Do godz 22 000 wstęp bezpłatny, po 22 00 - 10zł Karty klubowe FREE Obowiązuje Selekcja Wstęp do klubu od 24 lat

grają: Bartez & Boris Beloved

22:00Sobota
24 Luty 2018

Plebiscytowa 5, Katowice

Dirty Stuff Night w/ Carla Roca

15 pln

grają: Carla Roca, Siasia, Mark Wentis, Darus

22:00Sobota
24 Luty 2018

Szpitalna 1, Kraków

Krak Up Drugi

15/20 PLN

grają: Robek, Eta Hox, KTLH live, Libront, HiTrash, Martin Sharp, DJ Kubok, Puto, Kenjah, MR FLOPPY, Mrtek, Vik, BUŁA, C-Fly, CooL Bid, el'Coronerro, Dzioobass, NGE Selekta

22:00Sobota
24 Luty 2018

SQ klub, Poznań

It's All About House Music! with Mr Lex & Novika

grają: NOVIKA & Mr Lex, Base, Stefan Łyczewski

22:00Sobota
24 Luty 2018

INQbator Klub, Katowice

Breaky Night with Friends

15 pln

grają: SIMBA [Tensionkru/ Warszawa],DETOXIC [Breaky Vibes / Sfinks700 / Gdynia],ZENON [DRUMATIC / Yellow Label / Łódź],MAD NOIZZE [Wrocławski DNB / Wrocław],JINX [Breaky Vibes / Gdynia],LIFTY [Jaworzno],EDI [EUS / Miasteczko Śląskie]

22:00Sobota
24 Luty 2018

Ziemia, Gdańsk

Niebo a Ziemia

15

grają: Kajko (Zaćmienie/Drugi Dom), Michael Warren live, aDHd, Gibon (Drugi DOM/Ziemia)

22:00Sobota
24 Luty 2018

Warzelnia, Tychy

Sabretooth aka Ben Fraser (UK) RC#31

15/20PLN

grają: SABRETOOTH aka BEN FRASER (UK) - 2h live! (BMSS Records, Sabretooth Records, Scythe Squadron), Crisp (Pure.Sounds Collective), Łysyni (Pure.Sounds Collective), Lesar (Pure.Sounds Collective), Centi (Pure.Sounds Collective)

22:30Sobota
24 Luty 2018

Prozak 2.0, Kraków

Rozważni i Romantyczni: Flirtini x Prozak 2.0

grają: Flirtini

23:00Sobota
24 Luty 2018

Projekt LAB, Poznań

P!L pres. X-Kalay w/ No Moon, Dj Different, Shedbug, Slim Steve

grają: No Moon ( X-Kalay, Mörk, Blorp ) DJ Different ( P!L, Traxx Underground, Distant Hawaii) Shedbug ( P!L, Salt Mines, Flux, Of Paradise ) Loco Motive ( P!L ) Slim Steve ( X- Kalay, P!L, BLOOD MONEY CLUB TRAXX ) Sam Astbury ( X- Kalay ) MRTN. (P!L ) Peoples

23:00Sobota
24 Luty 2018

SODA Underground, Łódź

Mødule w/ Rraph & T A K A

15

grają: Rraph, T A K A, The Effaith, Capo, Martinovna, Visual Family Collective

23:00Sobota
24 Luty 2018

Jasna 1, Warszawa

Prawda: Ina West, Lasy, Manoid

grają: INA WEST LASY MANOID

23:00Sobota
24 Luty 2018

Das Lokal, Wrocław

BRESLAU TECHNO

grają: Deas, Pathar, Mistic, Nasty, bewu b2b Matbe, Mikrus

23:00Sobota
24 Luty 2018

Schron, Poznań

Schron meets Otake Rec. / Kalipo live

grają: Kalipo live Piotr Bejnar AKME Id Ensemble live Krissky Theo Kojak

23:00Sobota
24 Luty 2018

Metronom, Warszawa

RAVE ALARM #41 Hardcore vs Techno 2 sceny

20 zł

grają: ALEXANDER KARVAN (Ukraina), T_SHAP (Białoruś), IGY KOLOS (Białoruś), KEVIN MURF ([v]*), ROOTSHOT (Rave Alarm), SYNTHETIC VISION (Rave Alarm), DJ RAVELAND (Rave Alarm) + DWÓCH GOŚCI SPECJALNYCH

23:30Sobota
24 Luty 2018

Smolna, Warszawa

Lost Pool s04e01: Anthony Linell aka Abdulla Rashim / Acronym

grają: Anthony Linell aka Abdulla Rashim, Acronym, Angelo Mike, Private Press, Anja Kraft

23:30Sobota
24 Luty 2018

Prozak 2.0, Kraków

Aura™ w. Gigi, Langner, Lucjan

grają: GIGI Thomas Langner Lucjan PeeTee S

do góry